Susţinerea campaniei implică identificarea prin date personale, în condiţii de siguranţă
Click pe imagine

Membrii Consiliu Director ROMAPIS

Membrii ROMAPIS

Denumire Localitate Persoană Contact Telefon Email Nr. Apicultori Nr. Stupi
Api Bioproduct Oradea Botos Nicolae 0740776884 apiplast@yahoo.com 193 7660
APIS MOLD Iași Daniel Mărguță 0729142503 danielmarguta@yahoo.com 56 3969
APISIGMAR Sighet Ardeleanu Ioan 0742126567 0262312086 ardeleanion43@yahoo.com 383 14200
Asociația Apicolă Scundu Scundu Mihai Sorin 0730673656 mihai_sorin1977@yahoo.com 131 9631
Asociația Mierea Bună Dorohoi Maftei Corneliu 0740196058 asociatiamiereabuna@yahoo.com 72 3364
Asociatia Apicola BURNAS Rosiorii de Vede Dinca Sandu 0724545664 sandu.dinca@yahoo.com 19 1960
Asociatia Apicolă Orăștie Orastie Marta Ioan 0744647601 ioan_marta@yahoo.com 91 8000
Asociatia Apicultorilor Trident Baia Mare Demian Augustin 0744772860 atridentbm@yahoo.com 25 2200
Asociatia Fermelor Apicole de Productie si Reproductie din Romania Arad Berari Adrian-Ioan 0751876314 contact@apilia.ro 150 6000
Asociatia Melikoleg Hamba Tartler Wilhelm 0749417077 melikoleg@posteo.de 20 800
Asociatia Satul Buzoian Pirscov Marian Mihai 0766667699 asociatiasatulbuzoian@gmail.com 8 400
Biomelifera Frîncești Dumitricu Gheorghe 0761242134 gigi.dumitricu@yahoo.ro 270 17550
Ecoprisaca Buzoiană Buzău Bodnar Petre 0774423454 petrica1410@yahoo.com 30 2000
Stuparul Bănățean Timisoara Istratie Dumitru 0746351192 dumitruistratie@yahoo.com 450 13120
Valea Prahovei Campina Motoroiu Cristian 0733020329 c.motoroiu@yahoo.com 180 8000
        Total 2078 98854

Membrii Afiliati ROMAPIS

Denumire Localitate Persoană Contact Telefon Email
SC Apicola Pastoral Georgescu   Cornel Georgescu 0723518102 office@apicola.ro

Politica de confidențialitate
  Politică confidențialitate   Politică cookies   Contact   Disclaimer   Opinia ta ©Copyright Eurohonig Bee-Vital S.R.L.